Investtech.com
Investtech gör teknisk analys av aktier åt dig Pröva gratis
Objektiva analyser hjälper dig att investera Beställ abonnemang
Gratis nyhetsbrev varje dag! Gratis AnalysNytt
Lär dig mer om teknisk analys Beställ bok

Webb TV Marknadskommentar SE 17.09.2014

Sändningen visar marknadsutsikterna för Stockholmsbörsen och några konkreta...


Läs mer

Utvalda aktier

OMXS453.950.21%
HMB314.900.54%
Volvo B82.300.30%
Ericsson94.300.16%
Nordea93.351.08%
Atlas Cop.212.200.57%
Sandvik83.50-0.36%
Swedbank178.400.28%


Investtech garanterar inte fullständigheten eller korrektheten av analyserna. Eventuell exponering utifrån de råd / signaler som framkommer i analyserna görs helt och fullt på den enskilda investerarens räkning och risk. Investtech är inte ansvarig för någon form för förlust, varken direkt eller indirekt, som uppstår som en följd av att ha använt Investtechs analyser. Upplysningar om eventuella intressekonflikter kommer alltid att framgå av investeringsrekommendationen. Ytterligere information om Investtechs analyser finns på www.investtech.com/disclaimer.

Titlex

OK