Investtech.com
Investtech gör teknisk analys av aktier åt dig Pröva gratis
Objektiva analyser hjälper dig att investera Beställ abonnemang
Gratis nyhetsbrev varje dag! Gratis AnalysNytt
Lär dig mer om teknisk analys Beställ bok

Investtechs app i App Store!

Få tillgång till Investtechs analyser var och när som helst i din iPhone/ iPad.


Läs mer

Utvalda aktier

OMXS437.121.26%
HMB282.700.68%
Volvo B77.901.17%
Ericsson85.551.54%
Nordea91.700.99%
Atlas Cop.202.202.07%
Sandvik80.101.01%
Swedbank188.900.96%


Investtech garanterar inte fullständigheten eller korrektheten av analyserna. Eventuell exponering utifrån de råd / signaler som framkommer i analyserna görs helt och fullt på den enskilda investerarens räkning och risk. Investtech är inte ansvarig för någon form för förlust, varken direkt eller indirekt, som uppstår som en följd av att ha använt Investtechs analyser. Upplysningar om eventuella intressekonflikter kommer alltid att framgå av investeringsrekommendationen. Ytterligere information om Investtechs analyser finns på www.investtech.com/disclaimer.

Titlex

OK