Investtech.com
Investtech gör teknisk analys av aktier åt dig Pröva gratis
Objektiva analyser hjälper dig att investera Beställ abonnemang
Gratis nyhetsbrev varje dag! Gratis AnalysNytt
Lär dig mer om teknisk analys Beställ bok

Ukens aksjetips Norge

Forskningssjef Geir Linløkken presenterer ukens aksjetips fredag kl. 08.40.


Åpent for alle! Bli med her!

Utvalda aktier

OMXSPI504.20-0.44%
HMB268.50-0.74%
Volvo B89.45-1.54%
Ericsson61.95-1.35%
Nordea78.75-0.25%
Atlas Cop.241.10-0.45%
Sandvik93.30-0.74%
Swedbank189.300.64%
 


Investtech garanterar inte fullständigheten eller korrektheten av analyserna. Eventuell exponering utifrån de råd / signaler som framkommer i analyserna görs helt och fullt på den enskilda investerarens räkning och risk. Investtech är inte ansvarig för någon form för förlust, varken direkt eller indirekt, som uppstår som en följd av att ha använt Investtechs analyser. Upplysningar om eventuella intressekonflikter kommer alltid att framgå av investeringsrekommendationen. Ytterligere information om Investtechs analyser finns på www.investtech.com/disclaimer.

Titlex

OK